mobili versija | standartinė versija
main-image

„Internete būk saugus“

Vasario 6 d. visoje Lietuvoje buvo minima tarptautinė Saugesnio interneto diena. Jai skirtas šūkis „Junkis, kurk ir dalinkis pagarbiai: geresnis internetas prasideda nuo tavęs“. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius Saugesnio interneto savaitės laikotarpiu vykdė įvairias veiklas.


 Vasario 6-7 d. vaikų bibliotekos lankytojai turėjo galimybę pasitikrinti savo žinias apie saugų internetą, laikydami testus svetainėje www.draugiskasinternetas.lt. Testą buvo galima rinktis pagal savo amžių, tad į klausimus atsakinėjo moksleiviai nuo 2 iki 11 klasės. Geriausiai sekėsi Mildai Minelgaitei, Donatui Preibiui, Agnei Rusteikytei, Viliui Gadeikiui ir Justinui Bardiševičiui. Pralaimėjusių nebuvo, nes visi sužinojo kažką naujo ir gavo saldžių prizų.
 Vasario 8 d. grupė moksleivių dalyvavo pokalbyje „Kas slypi internete ir ką turi žinoti tu“. Pokalbio metu Vaikų literatūros skyriaus darbuotojos demonstravo filmuką „Kad kompiuteris netaptų priešu“. Aptarta ir pakomentuota kiekviena filmuke parodyta nesaugaus elgesio internete situacija. Mokinukai noriai dalyvavo diskusijoje, atsakė į pateiktus klausimus.  
 Tikimės, kad saugesnio interneto savaitės veiklos vaikų bibliotekos lankytojams suteikė naujų žinių ir sutvirtino esamas žinias apie saugų elgesį internete ir kad kompiuteris jiems niekada netaps priešu.

Nuotraukų galerija