mobili versija | standartinė versija
main-image

Svečiuose pas vaikus rašytojas Tomas Dirgėla

Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius įgyvendina projektą – renginių ciklą „Popieriniai knygutyčių labirintai“, kurį iš dalies remia Lietuvos kultūros taryba. Šio projekto veiklos prasidėjo vasario 6 d. jaunųjų skaitytojų susitikimu su populiariu vaikų rašytoju, LRT radijo laidos vaikams kūrėju ir vedėju Tomu Dirgėla. 


11 val. rašytojas Tomas Dirgėla Skuodo Bartuvos progimnazijoje ir 13 val. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Ylakių filiale gausiai susirinkusiems moksleiviams pristatė savo septintąją knygą vaikams „Lukas Šiaudelis deda iš viršaus“. Kas gi nenorėtų susipažinti su šios knygos herojumi Luku, kuris kas antrą dieną vaikšto basas, pusryčiams valgo sumuštinius su dešros nuotrauka, o žiurkė nuolat sugriaužia jo namų darbus. Smalsu buvo paklausyti iš minėtos knygos paties rašytojo skaitomų ištraukų. Ir ne tik! Tomas Dirgėla pasakojo apie save, diskutavo su moksleiviais įvairiausiais klausimais ir netgi organizavo žaidimą su krepšinio kamuoliu. Varžybose dalyvauti pasirengę mokinukai per 1 minutę turėjo kuo daugiau kartų mušti į grindis kamuolį. Nugalėtojoms Bartuvos progimnazijos ir Ylakių gimnazijos moksleivėms atiteko neįtikėtinas prizas – krepšinio kamuolys.
Linkęs šmaikščiai pajuokauti, gyvai ir nuoširdžiai bendraujantis rašytojas Tomas Dirgėla sulaukė šilto vaikų pripažinimo ir susidomėjimo: visi norėjo su juo pabendrauti ir užduoti įvairiausių klausimų, tad skirstytis tiek Skuode, tiek Ylakiuose niekas neskubėjo.

Nuotraukų galerija