mobili versija | standartinė versija
main-image

Valentino dienos pramogos

2018 m. vasario mėnuo Vaikų literatūros skyriui kaip niekad įsimintinas gausiais renginiais. Vos spėjus nurimti Užgavėnių šurmuliui, bibliotekoje kilo kitoks sujudimas – šventėme Valentino dieną. Vasario 14 d. čia apsilankė nemažai įvairaus amžiaus mokinių, o jų jau laukė įvairiausi užsiėmimai. Ant specialiai paruoštų molbertų buvo tiesiamas širdučių kelias, rašomi meilės palinkėjimai, užbaiginėjamos mintys ir eilės apie meilę.

Keletas vaikų dalyvavo širdelių piešimo rungtyje ir tai nebuvo itin paprasta, kadangi širdeles reikėjo piešti ant popieriaus lapo, padėto ant savo galvos. Kai kam sekėsi, kai kam ne visai, nes vietoj širdelių gavosi siūlų kamuolys, bet juk svarbiausia, kad lydėjo gera nuotaika ir juokas! Kiti Valentino dienos atrakcijų dalyviai surinkinėjo dėliones iš sukarpytų senų žurnalų paveiksliukų, o čia jau visus lydėjo sėkmė. Nuo pat pietų vaikų bibliotekoje darbas virte virė, o bibliotekininkės vos spėjo dalinti prizus ir saldainius.
Žaidžiant, piešiant ir kuriant Valentino diena prabėgo akimirksniu, o įspūdžiai visada lieka ilgam. Jaunųjų bibliotekos lankytojų kūrybingumą atspindintys molbertai vis dar puošia biblioteką – apsilankykite ir pamatykite!

Nuotraukų galerija