mobili versija | standartinė versija
main-image

Kaziuko artelėje kvietėme kurti ir išmokti

Kovo 5 d. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje vėl šurmuliavo Kaziuko artelė. „Pavasario grožybes“ šį kartą vaikai mokėsi kurti iš šluosčių-kempinėlių, popieriaus ir pūkuotų vielučių.

Vaikai iš šluosčių pasigamino drugelių, obuolių, gėlių, kriaušių iškarpas. Jas padekoravę – papuošė pieštukus. Kita veikla – gėlyčių iš pūkuotų vielučių kūrimas. Iš jų pagamintas įvairiaspalves gėlytes vaikai žadėjo padovanoti mamoms, mokytojoms, močiutėms. Abi naujos medžiagos gerai derėjo su popieriumi. Jomis mergaitės puošė sveikinimo atvirutes artėjančios Kovo 8-osios proga.
Artelės dalyvius tradiciškai aplankė ponas Kazimieras. Šiais metais jis atvyko su savo asistente Rožyte. Jie, artėjant pavasario sėjai, pasiūlė sudalyvauti baltų ir rudų pupelių perrinkimo varžybose. Mikliausi ir atidžiausi laimėjo pono Kazimiero prizus, o kitiems atiteko asistentės Rožytės paguodos saldainiukai. Gerai pasidarbavę Kaziuko artelės dalyviai buvo pakviesti prie vaišių stalo. Atsigaivinę ir užkandę vaikai toliau tęsė pavasariškų darbelių kūrimą: klijavo, karpė, suko ir linksmomis savo kūrinėlių spalvomis ginė žiemos šalčius iš kiemo.

Nuotraukų galerija