mobili versija | standartinė versija
main-image

Piešinių ir keramikos darbų parodos atidarymas

Kovo 7 d. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje pristatyta Skuodo meno mokyklos Dailės skyriaus kūrybos darbų paroda. Dailininkus muzikos kūrinėliais pasveikino Meno mokyklos muzikantai Rusnė, Vilius ir Tomas, kuriuos groti moko Daiva Andriekuvienė ir Sigitas Mineikis.

Šiemet parodoje eksponuojami 37 piešiniai ir 18 keramikos darbelių. Piešti vaikus moko mokytojos Jurgita Eidėjienė ir Jolanta Milerienė, o keramikos paslapčių – Dailės skyriaus vedėjas Rimantas Eidėjus. Jis susirinkusiems sakė, kad džiaugiasi abiejų įstaigų nuoširdžiu ir šiltu bendravimu.
Šioje parodoje įsipynė 10 piešinių su varlėmis (mokytoja J. Milerienė). Jie papuošė skaitymo lenktynių „Kas daugiau varlyčių?“ lankstinuką, skirtą artėjančiam poeto Stasio Jonausko 70-čiui. Tai viena iš projekto „Popieriniai knygutyčių labirintai“ veiklų. Projektą remia Lietuvos kultūros taryba. Trumpai pristatydama S. Jonausko kūrybą Gražina Daukantienė paskaitė jo eilėraštį „Spalvotas pasaulis“. Vaikai susidomėję klausėsi ir jos pačios sukurto eilėraščio „Prie kūdros“.
Padėkos, gėlės ir vaikų kūrinėlių spalvos suteikė renginiui džiugią pavasarišką nuotaiką. Paroda veiks iki balandžio 30 d.

Nuotraukų galerija