mobili versija | standartinė versija
main-image

Pavasario linksmybės su margučiais

Balandžio 8 d. kiemelyje prie Skuodo kultūros centro vyko Mažųjų Velykėlių šventė „Pavasario linksmybės su margučiais“. Skuodo kultūros centro organizuotame renginyje dalyvavo ir Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus darbuotojos bei skaitytojai.

Bibliotekininkių sukurti personažai Velykų kiškis ir Velykų vištelė į renginį susirinkusius vaikus ir suaugusiuosius pakvietė dalyvauti dviejose rungtyse. Velykų vištelė sakėsi jau atlikusi pagrindinį darbą ir aprūpino Šv. Velykoms visus prekybos tinklus kiaušiniais. Šventės dalyviams ji pabėrė krūvą pavasarinių dėlionių ir organizavo greitojo dėliojimo rungtynes. Velykų kiškis pakvietė dalyvauti viktorinoje. Susirinkusieji noriai ir linksmai atsakinėjo į klausimus, kurių jis turėjo pilną kraitelę. Velykų bobutė, kiškis ir vištelė kartu dalyvavo Skuodo folkloro ansamblio „Vereta“ organizuotose linksmybėse, rateliuose ir žaidimuose. Už dalyvavimą žaidimuose ir rungtyse visi dalyviai gavo saldainių ir prizų.
Tradicinės Mažųjų Velykėlių supynės subūrė būrį vaikų. Jas linksmai išbandė ir Velykų vištelė su kiškiu. Jie sulaukė gausių susirinkusiųjų plojimų. Šventės pabaigoje Velykų bobutė pakvietė dalyvauti margučių ridenime. Čia vėl netrūko nei saldainių, nei prizų, nei norinčių juos laimėti.
Smagi pavasario šventė patiko ir vaikams, ir tėveliams, o susirinkusiųjų šypsenos ir juokas buvo geriausia padėka jos organizatoriams.

Nuotraukų galerija