mobili versija | standartinė versija
main-image

Iliustruoti eilėraščių laiptai

2018 m. gegužės 20 d. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius Skuodo miesto parke kūrė kūrybinę instaliaciją vaikams „Iliustruoti eilėraščių laiptai“. Šis kūrybinis užsiėmimas buvo viena iš gražios „Šeimos šventės Skuode 2018“ veiklų.

Ją jau antrus metus organizuoja Skuodo rajono savivaldybės vaikų ir moksleivių tėvų asociacija. Nuotaikingas koncertas, mamų ir močiučių erdvė, kepamų blynų kvapas, muilo burbulai ir gražus oras kūrė šventinę atmosferą ir bendruomeniškumo nuotaiką gausiai susirinkusioms šeimoms.
Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus darbuotojos šventėje kvietė vaikus ir jų tėvelius iliustruoti vasaros eilėraščių posmelius ir savo piešiniais papuošti spalvotus laiptus. Kūrybinėse dirbtuvėlėse vaikus mokėme pasidaryti linksmą popierinę sraigę. Kelias valandas netrūko nei piešėjų, nei sraigių kūrėjų. Patiems mažiesiems padėjo mamytės ir močiutės, o didesnieji vaikai iliustravo eilėraščius patys. Kiekvienam kūrėjui padovanojome ženkliukus „Laiptų iliustratorius 2018“ ir vaišinome saldainiais.
„Iliustruoti eilėraščių laiptai“ – viena iš projekto „Popieriniai knygutyčių labirintai“ veiklų. Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba. Dėkojame Skuodo rajono savivaldybės vaikų ir moksleivių tėvų asociacijai už gražią šventę ir partnerystę bei pagalbą vykdant projekto veiklas.

Nuotraukų galerija