mobili versija | standartinė versija
main-image

Vasaros skaitymai „Nuotykių tunelis“ Skuode

Birželio 28 d. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus darbuotojos pakvietė Vaikus į miesto parką. Saulėtą popietę čia sugužėjo Skuodo krašto bendruomenės organizuotos savaitės dienos stovyklos lankytojai (projektas „Kompleksinės paslaugos Skuodo rajono šeimoms“), atbėgo būrys Vaikų literatūros skyriaus skaitytojų.

Vaikus labiausiai masino palapinė-tunelis. Įveikę spalvingą palapinių labirintą, vaikai atliko užduotis iš knygelių: Eleonoros Barsotti „Mažiesiems apie istoriją“, Katie Cotton „Baubai lovoje“, enciklopedijos vaikams „Apie Lietuvą“ ir kitų. Visiems buvo smagu dėlioti dėliones su knygų iliustracijomis arba spalvinti žinomiausių vaikiškų knygelių veikėjus. Net linksmame „klasių“ šokinėjame teko atsakyti į klausimus apie pasakas ir rašytojus. Nors išsitiesti ramiai su knyga ant žolės gal ir nevisiems pavyko, bet naujausios knygutės vaikus sudomino. Bibliotekininkes labiausiai pradžiugino skaitytojų klausimas, – „Ar biblioteka šiandien dar dirbs?“. Šaltas siurprizas – ledai – pradžiugino ir atgaivino visus vasariško pasibuvimo su knyga dalyvius.
Visą vasarą Skuodo rajono vaikus kviečiame dalyvauti skaitymo lenktynėse „Kas daugiau varlyčių?“. Skaityti, rinkti lenktynių lipdukus smagus, naudingas ir net azartiškas užsiėmimas. Rudenį skaičiuosime varlytes ir dalinsime prizus. Lietuvos kultūros tarybos projektas „Popieriniai knygutyčių labirintai“ tęsiasi.

Nuotraukų galerija