mobili versija | standartinė versija
main-image

Skaitymas-žaidimas „Burtininko skrybėlė“

Rugsėjo 28 d. pakvietėme moksleivius į skaitymą-žaidimą pagal Tuvės Janson knygą „Burtininko skrybėlė“. Renginiai vyko Mosėdžio gimnazijos salėje ir Skuodo Bartuvos progimnazijos bibliotekoje. Linksmą trolių muminukų istoriją pristatė „Labaiteatro“ aktorė Agnė Sunklodaitė ir kompozitorius Deivydas Gnedinas.


Pažaisti teatrą ir skaityti įdomią istoriją neprailgo nei Mosėdžio gimnazijos pradinukams, nei Bartuvos progimnazijos antrokams, nes aktoriais tapo visi skaitymo-žaidimo dalyviai. Keli vaikai buvo pakviesti suvaidinti pagrindinius knygos veikėjus. Visi kiti vaizdavo bėgančius jų draugus, padėjo Muminukui ir jo draugams žaisti slėpynių, linksmai pamojuoti ir rimtai susikaupti, sekti pasaką kartu su aktore Agne S. ir kompozitoriumi Deivydu G. Linksma valanda su knyga, teatru ir muzika vaikams prabėgo beregint.
Dėkojame Mosėdžio gimnazijos ir Bartuvos progimnazijos administracijai, šių mokyklų bibliotekininkėms už pagalbą organizuojant renginį. Skaitymą-žaidimą organizavo Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius ir Mosėdžio filialas. Projektas „Popieriniai knygutyčių labirintai“ tęsiasi. Jį finansuoja Lietuvos kultūros taryba.

Nuotraukų galerija