mobili versija | standartinė versija
main-image

Barstyčių pradinukai Vaikų literatūros skyriuje

2018 m. lapkričio 16 d. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus darbuotojos sulaukė svečių iš Barstyčių pagrindinės mokyklos. Tai buvo šios mokyklos pradinių klasių mokiniai, jų mokytojos Asta Andrikienė ir Regina Petrikienė.

Barstytiškius bibliotekininkės sutiko su stalo teatru-skaitymu „Triušis Ralfas – knygų vagis“. Visiems žiūrovams pasiūlėme užsidėti zuikių kaukes ir kartu tapti skaitymo dalyviais. Teminio teatro-skaitymo atomazgoje vaikai sužinojo, kad biblioteka yra ta vieta, kur galima nemokamai pasiskolinti knygų ir skaityti kiek tik nori. Pabaigai – bendra nuotrauka su popieriniais teatriuko aktoriais ir zuikių kaukėmis pasipuošusiais dalyviais.
 Antra viešnagės dalis – ženkliukų gamyba. Kiekvienas svečias galėjo nusipiešti ženkliuko maketą. Padedami bibliotekininkių vaikai galėjo pasigaminti po savo sukurtą ženkliuką. Vieni jais pasipuošė beregint, kiti savo kūrinėlį pirmiausia žadėjo parodyti tėveliams.
 Dar vienas užsiėmimas – literatūrinis žaidimas su kauliuku. Tai buvo tarsi desertas. Žaidžiant vaikams pasisekė laimėti ir prizų, ir saldainių, ir sužinoti kažką naujo, atsakinėjant į žaidimo klausimus.
Barstyčių pagrindinės mokyklos pradinukų viešnagė tapo dar vienu Lietuvos kultūros tarybos finansuojamo projekto „Popieriniai knygutyčių labirintai“ renginių. Dėkojame mokytojoms už pasiūlymą surengti išvyką į Vaikų literatūros skyrių ir nuoširdų bendradarbiavimą, organizuojant šį renginėlį.

Nuotraukų galerija