mobili versija | standartinė versija
main-image

Susitikimas su stovyklautojais

Vasario 19 d. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje, lydimi vaikų užimtumo specialisčių Žanetos Kirsenkienės ir Dovilės Gintalienės, apsilankė vaikai iš dienos stovyklos, kurią moksleivių atostogų metu organizuoja Skuodo krašto bendruomenė.

Vaikų literatūros skyriaus vyresniosios bibliotekininkės Adelė Baltonienė ir Gražina Daukantienė svečiams pristatė Emily MacKenzie knygą „Ieškomas knygų vagis – triušis Ralfis“ ir parodė pagal ją sukurtą stalo teatro vaidinimą. Užsidėję „zuikių“ kepuraites, mokiniai stebėjo Ralfio nuotykius bei patys įsijungė į pasakos veiksmus.
    Vėliau pradinukai aktyviai dalyvavo žaidime su kauliuku. Tradiciškai pasiskirstę į dvi komandas, rideno kauliuką ir keliavo paršiukų paveikslėliais puoštu labirintu, kur slėpėsi užduotys ir klausimai. Dauguma jų buvo skirti žemaičių kalbai, Žemaitijai, nes juk 2019-ieji paskelbti Žemaitijos metais. Žaidimo dalyviams nepasisekė, jei kelias nuvedė ties vilko paveikslėliu. Tada reikėjo grįžti atgal ar praleisti ėjimą, bet niekas dėl to nenusiminė – žaidime laimi draugystė, o prizų užtenka visiems.
    Pasibaigus suplanuotiems užsiėmimams, mokiniai skirstytis neskubėjo, nes jie biblioteką mėgsta ir tik retas iš tą dieną apsilankiusių joje pabuvojo pirmą kartą. Tad visi pabiro į naujus užsiėmimus – apžiūrinėjo knygas, žaidė stalo žaidimus, o kai kurie net prisėdo prie kompiuterio. Bibliotekoje visada yra ką veikti, o įdomiai leidžiamas laikas čia bėga nepastebimai.

Nuotraukų galerija