mobili versija | standartinė versija
main-image

Vaikų biblioteką puošia moksleivių darbai

Pavasaris – ne tik gamtos atbudimo, bet ir naujų, gražių darbų pradžios metas. Ryškesnių spalvų į savo aplinką sumanė įlieti ir Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus bibliotekininkės. Nuo balandžio 11 dienos vaikų bibliotekoje eksponuojama Skuodo meno mokyklos Dailės skyriaus moksleivių keramikos darbų ir piešinių paroda, surengta, bendradarbiaujant su šios mokyklos pedagogais.


Tos pačios dienos popietę įvyko šios parodos atidarymas, kuriame dalyvavo ne tik mokytojai, moksleiviai, bet ir viešnia iš Turkijos Halė Kasko, savanoriaujanti Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešojoje bibliotekoje. Po renginio dalyvių pasveikinimo pavasariškomis eilėmis, bibliotekininkės kalbino Skuodo meno mokyklos Dailės skyriaus mokytojus metodininkus Jolantą Milerienę, Jurgitą Eidėjienę ir Rimantą Eidėjų. Pastarasis maloniai nustebino, kaip padėką už bendradarbiavimą, dovanodamas bibliotekai originalią rankų darbo vazą. Mokytojai pristatė savo auklėtinių darbus, pasakojo apie kūrybinius procesus, darbų atlikimo techniką, priemones ir kitokius įdomius dalykus, kuriuos išmano tik patys kūrėjai. Šiomis temomis nevengė pasisakyti ir kai kurių darbų autoriai. Vėliau parodos atidarymo dalyviai bendravo su savanore iš Turkijos Hale Kasko. Ją susirinkusiems pristatė ir vertėjavo Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos direktoriaus pavaduotoja Renata Griciūtė. Halė noriai pasakojo apie savo gyvenimą, tikslus, kurie atvedė į savanorystę, pomėgius, dalinosi įspūdžiais, patirtais Skuode, džiaugėsi susipažinusi su naujais žmonėmis, atsakinėjo į gausiai pateiktus klausimus.
Lydimas šiltų emocijų, susitikimas baigėsi. Vieni kitiems dėkojome už geranorišką bendradarbiavimą, kurio dėka naujomis spalvomis pasipuošia kasdienybė. Kviečiame užsukti į Vaikų literatūros skyrių ir tuo įsitikinti, aplankant vaikų kūrybos darbų parodą.

Nuotraukų galerija