mobili versija | standartinė versija
main-image

Keliaujanti vokiškų leidinių kolekcija svečiuojasi Skuode

Praėjusią savaitę Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrių pasiekė Vokiškų leidinių kolekcija iš Klaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytės bibliotekos. Vokiškų knygų kolekciją sudaro 60 knygų: mokomoji literatūra, knygos vaikams ir jaunimui, komiksai. Taip pat yra stalo teatras su dviem pasakomis ir lėlė Petercken.


Birželio 5 d. Vokiškų knygų kolekcijos parodą pristatėme Skuodo Bartuvos progimnazijos šeštokams ir jų vokiečių kalbos mokytojai Margaritai Sruogytei. Pamokoje-pristatyme moksleiviai išsamiau susipažino su 15 knygų ir iš jų atliko užduotis. Šeštokai vokiškai pristatė lėlę Petercken (lietuviškai – Petriuku), stebėjo stalo teatro pasaką. Atlikti užduotis moksleiviams padėjo jų mokytoja. Bibliotekininkės pasiūlė šeštokams pažaisti žaidimą su kauliuku, kuriame į lietuviškus klausimus teko atsakyti vokiškai. Netradicinę pamoką moksleiviai įvertino kaip linksmą ir įdomią.
Kviečiame Skuodo rajono vokiečių kalbos mokytojas ir skaitytojus, besidominčius knygomis vokiečių kalba, apsilankyti Vaikų literatūros skyriuje iki liepos 31 d. ir susipažinti su Vokiškų knygų kolekcija.
Dėkojame Klaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytės bibliotekos kolegėms, už suteiktą galimybę Skuodo moksleiviams, mokytojams susipažinti su nedidele dalimi šios modernios bibliotekos fondo.

Nuotraukų galerija