mobili versija | standartinė versija
main-image

Linksmieji vasaros skaitymai su vaikais ir antimis

Birželio 11 dienos popietę Skuodo miesto parko medžių pavėsyje vyko vasaros skaitymai „Linksmoji palapinė“. Paskaityti ir linksmai praleisti laiką vaikus pakvietė Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius.

Jiems talkino Skuodo krašto bendruomenės vaikų dienos stovyklos organizatoriai. Būrys stovyklautojų ir bibliotekos lankytojų patogiai įsikūrė prie simbolinės palapinės.
Pirmoji iškylos į gamtą dalis buvo aktyvioji. Reikėjo atlikti estafetės užduotis ir suskaičiuoti iliustracijas knygutėse, nes ne visi vaikai mokėjo skaityti. Vėliau sekė linksmas pasakos „Ropė“ ir knygutės apie žvėrelius skaitymas, konkursai ir žaidimai.
Antroji dalis – kūrybingoji. Literatūrinių dėlionių dėliojimo lenktynėse vaikams reikėjo susikaupti ir pasukti galvas. Pasiskirstę komandomis vaikai kreidutėmis ant molbertų piešė pasakų pilis ir vasarą.
Visų skaitymų ir užduočių stebėtojos buvo iš upės atskubėjusios antys. Smagus pasibuvimas gamtoje su knygomis ir žaidimais baigėsi sutartinu visų dalyvių – iki pasimatymo.

Nuotraukų galerija