mobili versija | standartinė versija
main-image

Edukacinė pamokėlė ,,Pasakų karalystės“ būrelio mokiniams

Malonu sulaukti bibliotekoje mažųjų skaitytojų, o ypač, kai jiems patinka pasakos, yra žingeidūs ir mokykloje lanko būrelį ,,Pasakų karalystė“.


2019 m. spalio 14 d. bibliotekoje sulaukėme nemažo būrelio pirmų ir antrų klasių mokinių su mokytoja Vilma Timbariene. Mažieji mokinukai žaidė žaidimą, kurio visi klausimai sudaryti iš įvairių pasakų. Džiugu, kad vaikai yra skaitantys pasakas, tai ir klausimai jiems buvo nesudėtingi, nes žinojo visus atsakymus.
Po žaidimo bibliotekos darbuotojos pakvietė mokinius į edukacinį užsiėmimą pagal pasaką ,,Trys paršiukai“. Jiems reikėjo padaryti trijų paršiukų Nafnafo, Nifnifo ir Nufnufo namelius. Viena grupė mokinių darė namelį iš šieno, kita grupė iš medinių pagaliukų, o trečia iš įvairių akmenukų. Visi buvo susidomėję užsiėmimu bei noriai įsijungė į namelių gamybą. Mokinių nameliai labai gražūs, visi džiaugėsi savo darbais.
Dėkojame mokytojai, kuri mažiesiems mokinukams suteikia džiaugsmo pasakų karalystėje, o taip pat aplanko ir Vaikų literatūros skyrių, kur darbuotojos stengiasi mokiniams pasakas perteikti šiltomis ir maloniomis spalvomis. Laukiame apsilankant ir kitą kartą, kur pasinersime į magišką, stebuklingą ir neįprastą pasakų pasaulį.

Nuotraukų galerija