mobili versija | standartinė versija
main-image

Skaitymo akcijos „Kas daugiau knygutyčių?“ pabaigtuvės

Nuo 2019 m. balandžio 1 d. iki rugsėjo 15 d. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus ir visų kaimo filialų mažieji skaitytojai dalyvavo Rajoninėse skaitymo lenktynėse „Kas daugiau knygutyčių?“.

Prizai pasklido po visą rajoną, nes skaitymo lenktynėmis susidomėjo 105 vaikai. Jie perskaitė 2486 knygas. Akcijoje dalyvavo vaikai iš Aleksandrijos, Daukšių, Šauklių, Mosėdžio, Šačių, Šliktinės, Barstyčių, Lenkimų, Kaukolikų, Ylakių, Pašilės, Vižančių, Nausėdų, Luknių, Notėnų, Šliktinės, Didžiųjų ir Mažųjų Rūšupių, Ylakių ir Skuodo.
Spalio 17 d. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje vyko Skuodo miesto vaikų skaitymo lenktynių laimėtojų apdovanojimas. Į jį pakvietėme Skuodo Bartuvos progimnazijos 4c klasės mokinius su jų mokytoja Rima Narkuviene. Trys mergaitės iš šios klasės dalyvavo akcijoje ir perskaitė net 224 knygas. Absoliučia rajoninių skaitymo lenktynių laimėtoja tapo Milda Gulbinaitė, perskaičiusi 132 knygeles. Antroji vieta atiteko Darijai Grauslytei – 64 knygos, o Paula Patapovaitė perskaitė 28 knygeles. Laimėtojas apdovanojome diplomais ir prizais. Jų klasiokus pakvietėme ir toliau aktyviai lankytis bibliotekoje.
Prieš kelias dienas Vaikų literatūros skyriuje prizą ir padėką įteikėme Rimantės Vizgaudytės mamai Arnoldai Vizgaudienei. Ji savo dukrą, besimokančią 5-oje specialiųjų ugdymosi poreikių klasėje, skatina domėtis knygelėmis, jų iliustracijomis ir nuolat jai skaito įdomias istorijas bei pasakas. Rimantės klasės vadovė Reda Mitkuvienė.
Antroji ketvirtokų viešnagės dalis – žaidimai. Azartiškosios aštuoneto kovos sudomino ne tik dalyvius, bet ir žiūrovus. Šį kartą keliauta po rašytojų gimtąsias šalis. Greitos reakcijos ir atidumo prireikė ir „Skaičių rato“ žaidėjams. Dėkojame visiems šio linksmo renginio dalyviams.
Labai AČIŪ visiems Skuodo rajono vaikams, dalyvavusiems 2019 m. skaitymo lenktynėse.

Nuotraukų galerija