mobili versija | standartinė versija
main-image

Rudens spalvos bibliotekoje

Saulėtą spalio 24 dienos rytą Vaikų literatūros skyriuje vyko Ylakių gimnazijos antros ir trečios klasės mokinių piešinių parodos pristatymas ,,Rudens spalvos“ (mokytojos Elida Daniuvienė ir Aušra Račienė).

Į parodos pristatymą linksmai nusiteikę atvyko piešinių autoriai, antros klasės mokinukai su mokytoja Aušra Račiene. Vaikai pristatė savo darbelius, trumpai apie juos papasakojo. Visiems rudens tema yra aktuali ir savaip graži: vieniems patinka krentančių lapų spalvos, kiti mėgsta grybus, o kai kurie rudens neįsivaizduoja be lietaus.
Bibliotekos darbuotojos taip pat vaikų atvykimui ruošėsi iš anksto ir parengė keletą intelektualių, mąstymo reikalaujančių žaidimų, skanių prizų bei spalvingų dovanėlių.
Džiaugiamės vaikučių kūrybingumu ir sumanumu. Tikimės, kad ir kitą kartą vaikai noriai perteiks spalvas ir mintis bei atvyks pasisvečiuoti į mūsų knygų karalystę, sudalyvauti parodėlėje ar pažaisti.
Nuo spalio 24 dienos Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje parodėlė ,,Rudens spalvos“ veiks visą lapkričio mėnesį, tad yra laukiami visi vaikai ir jų tėveliai.

Nuotraukų galerija