mobili versija | standartinė versija
main-image

Žaidimai anglų kalba su Hale


    Dažnai į biblioteką vaikai užsuka ne tik knygeles pasikeisti, bet ir su draugais susitikti, pasišnekučiuoti ar pažaisti. Ne išimtis buvo ir lapkričio 5 d. vakaras.

Tik tas vakaras buvo kiek įdomesnis, nes pažaisti žaidimų anglų kalba į Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrių atskubėjo savanorė iš Turkijos Hale Kaska. Nemažas būrelis mergaičių su didžiuliu užsidegimu ir azartu žaidė savanorės Halės sugalvotus žaidimus. Savaime suprantama, žaisti reikėjo anglų kalba, bet mokinukės dar tik pradedančios mokytis anglų kalbos mokykloje, tad gerai ir raiškiai kalbėti angliškai nemokėjo, regis, tai puikus užsiėmimo pavyzdys, kaip galima lavinti šnekamąją anglų kalbą, o mums, bibliotekos darbuotojoms, svarbiausia matyti laimingus vaikus, kurie nori kuo daugiau žodžių sužinoti angliškai yra žingeidūs, smalsūs ir aktyvūs. Beje Hale yra pramokusi lietuvių kalbą, tad susikalbėti ir nemokantiems angliškai yra galimybė.
    Džiugu, kad Vaikų literatūros skyriaus skaitytojos buvo labai susižavėjusios savanorės pamokėle per žaidimus anglų kalba ir pačios parodė iniciatyvą bei paprašė, kad būtų ir daugiau tokių užsiėmimų. Susitikimo metu nuspręsta, kad kartą per savaitę visi susirenkame toje pačioje vietoje ir tuo pačiu laiku. Tuo tarpu, atvykusiai savanorei užduotis sugalvoti vis naujų užsiėmimų mokiniams.

Nuotraukų galerija