mobili versija | standartinė versija
main-image

Rytmetys su monstriuku apie biblioteką

2020 m. sausio 10 d. rytą į Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrių atskubėjo Skuodo vaikų lopšelio-darželio grupė „Buratinai“ ir jų auklėtojos Eglė Šimkienė ir Renata Vinogradovė.

Vaikučius pasitiko skyriaus darbuotojos kartu su bibliotekininkėmis iš Skuodo Bartuvos progimnazijos, kurios darželinukams pristatė autorės Anna Llenas knyga „Spalvų monstriukas“. Ši knyga yra tarptautinis bestseleris, išverstas į 10 kalbų su pagrindinėmis žmogaus emocijomis. „Spalvų monstriukas“ moko susipažinti su emocijomis per spalvas. Vaikai taip pat bandė atpažinti ir įvardinti savo emocijas, mokėsi atskirti, kurios emocijos yra geros, o kurios blogos. Darželinukams dar nėra lengva valdyti savo emocijas, bet bibliotekininkės užsiėmimo metu jiems pasakojo, kad blogos emocijos niekam nepatinka ir jų reikia vengti. Po užsiėmimo Vaikų literatūros skyriaus darbuotojos padėkojo darželinukams, kad atvyko susipažinti su biblioteka ir su knyga ,,Spalvų monstriukas“ bei įteikė po kvietimą atvykti į biblioteką kartu su tėveliais.
    Už spalvotą ir emocijų pilną rytmetį, kurio metu vaikai sužinojo apie emocijas ir išmoko jas atskirti, Vaikų literatūros skyriaus darbuotojos dėkoja Skuodo Bartuvos progimnazijos bibliotekininkėms Bronislavai Domarkienei ir Sigitai Dabrienei ir „Buratinų grupės auklėtojoms, kad nuolat mus lanko ir moko vaikučius draugauti su knyga.

Nuotraukų galerija