mobili versija | standartinė versija
main-image

Darželinukų diena bibliotekoje

Sausio 10 d. Skuodo rajono savivaldybės R.  Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje apstu pačių mažiausių bibliotekos skaitytojų. Praleidę rytmetį su viena Skuodo vaikų lopšelio-darželio grupe „Buratinai“, netrukus atvyko kitos dvi grupės, tai „Gudručiai“ su auklėtoja Rasa Butavičiene ir „Smalsučiai“ su auklėtoja Sada Kubiliene.

Pirmiausiai vaikus supažindinome su biblioteka. Jie pavartė bibliotekos mažiausią, didžiausią ir storiausią knygas. Susipažinus su knygų gausa darželinukus pasitiko triušis Ralfis. Bibliotekos darbuotojos pristatė autorės Emily MacKenzie knygą ,,Ieškomas knygų vagis – triušis Ralfis“. Teatralizuoto pristatymo metu visi vaikai buvo triušiais, todėl jautėsi, kaip tikri knygos herojai.
Istorija apie triušį vaikus išmokė, kad nevalia imti svetimų daiktų. Net jei labai nori, ir manai, kad tau to daikto labai reikia, net jei jį itin saugosi ir vertinsi, bet visa tai gali baigtis labai blogai. Vaikai suprato, kad knygų skaitymas išmoko naujų žodžių, skaitydamas gali leistis į nuostabiausias keliones po pasaulį, patirti kvapą gniaužiančių nuotykių ir pamatyti, ko dar nesi gyvenime matęs.
Vaikų literatūros skyriaus darbuotojos padėkojo vaikučiams už dalyvavimo triušio Ralfio teatralizuotoje istorijoje. Pačius mažiausius skaitytojus taip pat pakvietėme atvykti dar kartą ir įteikėme po kvietimą apsilankyti bibliotekoje su tėveliais. Ačiū darželinukams ir juos lydėjusioms auklėtojoms, tikimės dar daug gražių susitikimų.

Nuotraukų galerija