mobili versija | standartinė versija
main-image

Rytmetis „Nuo knygos iki ženkliuko“

Sausio 16 d. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius sulaukė svečių iš Ylakių gimnazijos. Tądien atvyko ketvirtos klasės mokiniai su mokytoja Roma Pociuviene.

Rytmetis „Nuo knygos iki ženkliuko“ prasidėjo nuo knygų „Pingvino nuotykiai“ ir Alex T. Smith „Ponas pingvinas ir prarastasis lobis“ pristatymo. Vaikų literatūros skyriaus bibliotekininkės tapo tikromis aktorėmis, mat reikėjo suvaidinti pingviną, kuris pabėgo iš jūrų muziejaus. Visą tai buvo parodyta per televizorių žinių ir naujienų laidoje. Knygos ištraukas skaičiusiai autorei taip pat buvo nelengva užduotis, todėl, kad reikėjo kuo išraiškingiau ir įdomiau perskaityti ištraukas ir nuteikti vaikus, kad pingvinas tikrai pabėgo, todėl būtina, kuo skubiau jo ieškoti.
    Antroje renginio dalyje vyko aštuoneto kovos „Kelionė po pasaulį su rašytojais“. Mokiniams teko rimtai susikaupti ir pamąstyti, taip pat labai svarbi buvo kantrybė. Aktyvūs, išradingi ir sumanūs vaikai į visus klausimus atsakė ir visas užduotis įveikė. Trečioji dalis buvo atsipalaidavimo ir nusiraminimo po įtemptos kovos užduotis – tai ženkliukų gamyba. Vieni dalyviai piešė savo augintinius, kiti savo vardo raides, dar kiti nupiešė savo nuotaiką. Ir taip gimė unikalūs ir vienetiniai ženkliukai, kuriais pasipuošę ketvirtokai išvažiavo namo.
    Dėkojame Ylakių gimnazijos mokytojai Romai Pociuvienei už nuoširdų bendradarbiavimą, organizuojant šį renginį.

Nuotraukų galerija