mobili versija | standartinė versija
main-image

Saugaus interneto savaitė „Kuriame geresnį internetą kartu“

Vasario 10 d. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje vyko parodėlė „Internetas knygose“. Vasario 10-15 dienomis vyksta tarptautinė saugaus interneto savaitė „Kuriame geresnį internetą kartu!“.

Šiuo tikslu ir buvo sumanyta surengti parodą. Mokiniams norisi parodyti kiek daug yra gražių ir naudingų knygų apie internetą, apie saugius ir išmanius žaidimus, kaip juos tinkamai žaisti, kaip saugiai naudotis internetu, nuo ko pradėti dirbant kompiuteriu, kaip tobulinti savo žinias, kaip pastebėti grėsmes išmaniosiose technologijose. Vaikai labai susidomėjo viešinama literatūra. Džiaugiamės, kad parodos metu knygų išdavimas gerokai išaugo ir viliamės, kad jos bus populiarios ištisus metus.
    Sekančią dieną Vaikų literatūros skyriuje buvo minima saugaus interneto diena.  Tądien vyko slaptažodžių dirbtuvės, Apuoko viktorina ir diskusija su vaikais kas yra slaptažodžiai. Vaikams buvo parodytas filmukas, įrodantis, kad savo slaptažodžius reikia saugoti ir niekam neišduoti. Po mini pamokėlės kaip susikurti saugų ir patikimą slaptažodį mažieji bibliotekos lankytojai bandė kurti savo patikimus ir unikalius slaptažodžius. Galiausiai sužaidė interaktyvią Apuoko viktoriną ir pasimokė iš Apuoko, kaip tinkamai elgtis internete. Tai buvo įdomi ir naudinga popietė mokiniams. Tikimės, kad perteikta žinutė vaikams, apie saugių slaptažodžių kūrimo principus ir kaip saugiai elgtis internetinėje erdvėje, pasiekė vaikų širdis bei praplėtė jų sąmoningumą. Dar kartą dėkojame dalyvavusiems ir žaidusiems.

Vaikų literatūros skyriaus informacija

Nuotraukų galerija