mobili versija | standartinė versija
main-image

Rytmetis „Biblioteka ar piplioteka?“

Kaskart vis kyla klausimas, kaip dar įdomiau ir prasmingiau praleisti laiką su vaikais, ką naujesnio jiems parodyti, pristatyti... Šį kartą Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus darbuotojos virto gyvais naujos knygutės personažais.


    Jos kovo 4 d. rytą Vaikų literatūros skyriuje pasitiko pačius mažiausius bibliotekos lankytojus iš Skuodo vaikų lopšelio-darželio grupės „Kiškučiai“, kurie atvyko kartu su savo šaunia auklėtoja Vilma Kontrimiene ir auklėtojos padėjėja Vilma Kazlauskiene.
    Bibliotekininkės darželinukams pristatė Lorenz Pauli ir Kathrin Schärer knygą „Piplioteka??? Lapė bibliotekoje“. Bibliotekoje pasirodė pelė ir lapė, kurios vaikams parodė, kaip nedera elgtis su knygomis ir ko negalima daryti „Pipliotekoje“. Galiausiai vaikai buvo supažindinti su didžiausia, mažiausia, storiausia ir ploniausia knygelėmis.
    Džiaugiamės šauniais ir gerais Skuodo vaikų lopšelio-darželio vaikučiais ir tikimės, juos nustebinti dar ne kartą. Dėkojame juos atlydėjusioms auklėtojoms.

Vaikų literatūros skyriaus informacija

Nuotraukų galerija