mobili versija | standartinė versija
main-image

Kaziuko artelė „Gofruoti darbeliai“

Nusiteikę šventiškai ir su puikia nuotaika kovo 4 d. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje sutikome pavasarį paminėdami Šv. Kazimiero dieną kiek kitaip nei visada – darydami gofruotus darbelius.  


    Sulaukėme gausaus vaikų būrio, kurie pasidarė spalvotų, pavasariškų darbelių. Vieni darė mamoms, kiti sesėms ir broliams, bibliotekai, o dar kiti norėjo pasidaryti prisiminimą sau. Nors Skuode Kaziuko mugės šventė nevyksta, bet galima teigti, kad pačių pasidarytas darbelis mokiniams bus lyg lauktuvės iš „Kaziuko mugės“.
    Kiek padirbėjus, mus aplankė ir pats Kazimieras su pilnu krepšiu skanėstų. Bet pirmiausiai mūsų svečias bibliotekos lankytojams suorganizavo smagią ir aktyvią viktoriną. Buvo daug džiaugsmo, šypsenų, triukšmo, palaikymo ir ovacijų. Po to šventinę nuotaiką vaikai pajuto susėdę prie vaišių stalo.
Sukurdami vaikams edukacinį užsiėmimą ir šventę, skatiname juos susikaupti, pamąstyti, atsipalaiduoti, būti draugiškais, kultūringais ir padėti vienas kitam.
Vaikų literatūros skyriaus darbuotojos nori padėkoti vaikams, visiems kartu ir kiekvienam atskirai. Džiaugiamės nuostabiais darbeliais, kurie džiugina visų lankytojų širdis.

Vaikų literatūros skyriaus informacija

Nuotraukų galerija