mobili versija | standartinė versija
main-image

Vasaros skaitykloje – kūrybinės dirbtuvėlės „Boružėlė septyntaškė“

Birželio 18 d. popietę, jau įsibėgėjus Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos vasaros skaityklos veiklai, pakvietėme vaikus į kūrybines dirbtuvėles „Boružėlė septyntaškė“.

Dirbtuvėlių metu vaikai mokėsi origami technika lankstyti boružėlę, o vėliau ją dekoruoti. Bibliotekininkės turėjo ir visą būrį jau beveik sukurtų septyntaškių. Joms priklijavę akytes vaikai susikūrė dovanėlę, kurią galėjo parsinešti į namus.
Vėliau bibliotekininkės dirbtuvėlių dalyvius pakvietė pasukti galvas. Jie lenktyniavo dėliodami literatūrinių personažų dėliones. Improvizuotoje viktorinoje vaikai noriai dalyvavo ir sumaniai atsakinėjo į klausimus. Visų dalyvių laukė nedideli prizai. Dirbtuvėlėse dalyvavo būrelis mamyčių ir tėvelių, su vaikais užsukusių į vasaros skaityklą, ir būrys Skuodo krašto bendruomenės organizuotos vaikų dienos stovyklos lankytojų.
Vasaros skaitykloje planuojami įvairūs edukaciniai užsiėmimai. Birželio 22 d. lauksime kitoje edukacinėje popietėje, kurioje mokysimės EBRU (piešimo ant vandens).

Nuotraukų galerija