mobili versija | standartinė versija
main-image

Vasaros skaitykloje EBRU meno ir saldžių drugelių dirbtuvės

Birželio 22 dienos popietę Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vasaros skaitykloje liejosi spalvos ir kūrybinė fantazija.


Čia vyko edukacinis užsiėmimas „Ebru menas – tapyba ant vandens”, kurį vedė bibliotekininkės S. Puškorienė ir J. Šlečkienė. Edukaciniame užsiėmime dalyvavo gausus būrys stovyklautojų iš Skuodo rajono bendruomeninių šeimos namų. Užsiėmimo metu buvo naudojami originalūs, natūralūs, žmogui ir gamtai draugiški, augalinės kilmės dažai, specialūs teptukai, lazdelės, ruošiamas specialus jūros dumblių ir vandens augalų mišiniu tirštintas vanduo. Kiekvienas galėjo išbandyti šią techniką, išlieti savo emocijas, pabūti ramiai gamtoje, pajusti terapinį vandens ir spalvų pojūtį.
Tuo pat metu šurmuliavo ir „Saldžiųjų drugelių“ dirbtuvėlės. Kol vieni stovyklautojai mokėsi EBRU meno, kiti galėjo dalyvauti Vaikų literatūros skyriaus bibliotekininkių paruoštoje smagioje ir vaizduotę lavinančioje bei atsipalaidavimą skatinančioje edukacijoje. Užsiėmimo metu vaikai išsirinko po popierinį drugelį ir jį margino įvairiais raštas bei spalvomis. Galiausiai jie drugelį papuošė saldžiu akcentu. Abiejose edukacijose noriai dalyvavo ir skaitykloje apsilankę vaikučiai su savo mamytėmis ir močiutėmis.
Veiklos tą dieną užteko visiems. Taip pat buvo galima ir kitomis Vasaros skaityklos veiklomis užsiimti, nes skaitykla papildyta naujausia literatūra, periodika, stalo žaidimais. Buvo galima tiesiog ramiai prisėsti su laikraščiu ar žurnalu ir kartu stebėti, kaip mus aplanko Vasaros skaityklos palydovės antys, kurios visada būna tarp mūsų ir kartu su mumis.

Nuotraukų galerija