home Skuodo rajono savivaldybės
R. Granausko viešoji biblioteka

Edukacinė valandėlė „Vilnos kambaryje“ – „Minkštai“

Informacija atnaujinta 2021-11-30 16:29

Paskutinę rudens dieną Vaikų literatūros skyriuje vyko edukacinis užsiėmimas neįprastai „paminkštintoje“ erdvėje. Projektas „Minkštai“ tai – menininkės L. Jaruševičiūtės sukurti natūralios vilnos objektai, skirti kūrybiškai naudoti įvairiose erdvėse edukacinių užsiėmimų metu. Vilnos objektų paskirtis – nuraminti jausmus, emocijas bei padėti susitelkti ir atsiskleisti vaizduotei.
Tądien užsiėmime dalyvavo Skuodo Bartuvos progimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupė su mokytoja Rita Liuteriene. Vaikai sužinojo įvairių faktų apie vilną ir jos gaminius. Per žaidimus stengėmės atskleisti savo fantazijas, apjungėme informacijos pateikimo procesą su kūrybinėmis veiklomis. Susitikimo metu ribos tarytum išnyko...
Nauja, „paminkštinta“ erdvė edukacijos dalyviams atvėrė galimybę jaukiai, šiltai ir saugiai įsikurti naujoje vietoje. Visi projektui sukurti meniniai vilnos objektai yra balti, nedirginantys emocijų, nesukeliantys diskomforto spalvine prasme. Tai objektai, neturintys „triukšmo”. Todėl jie tampa itin veiksmingi jautriems žmonėms.