home Skuodo rajono savivaldybės
R. Granausko viešoji biblioteka

Lapiuko ir paspirtuko nuotykiai bibliotekoje

Informacija atnaujinta 2022-01-13 14:46

Sausio 13 dienos rytmetį Vaikų literatūros skyriuje lankėsi Skuodo lopšelio-darželio priešmokyklinukų grupė „Buratinai“ su mokytoja Egle Šimkiene.
Ši diena buvo skirta susipažinti su knyga. Vaikai sužinojo, kokių knygų yra bibliotekoje, kokias rekomenduojama skaityti jų amžiaus grupei, kokių rūšių būna knygos, kokia yra didžiausia ir mažiausia, storiausia ir ploniausia bibliotekoje esanti knyga. Taip pat mažieji susipažino su Selemono Paltanavičiaus interaktyvia knyga „Gamtos metų ratas“, išbandė jos galimybes panaudojant išmanųjį telefoną.
Pažintį su knygomis pratęsėme stalo teatro edukaciniu spektakliu pagal Selemono Paltanavičiaus knygą „Paspirtukas“. Vaikų literatūros skyriaus darbuotojos stengėsi suprantamai ir aiškiai perteikti žvėrelių bendravimą, kaip ir kada būti ne šiaip sau draugu, bet TIKRU DRAUGU!
Menas ir mokslas susijungia knygose. Taigi ne veltui įvairiais būdais skatiname, kad vaikučiai nuo mažų dienų pamiltų knygą, nuolat būtų ugdomi su gražia ir įdomia knyga. Knygos atveria plačius vartus į potyrių pilną pasaulį.