home Skuodo rajono savivaldybės
R. Granausko viešoji biblioteka

Patamsio skaitiniuose - konkurso nugalėtoja

Informacija atnaujinta 2021-10-29 11:09

Spalio 28 dienos rytmetį, dar nevisiškai prašvitus, į Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrių sugužėjo Ylakių gimnazijos antrokai su mokytoja Diana Kristutiene.

Žibintai, juodas namas ir kiti atributai sukūrė prieblandos atmosferą, kuri puikiai tiko skaitant Korky Paul ir Valerie Thomas knygutę „Ragana Vinė“. Bet didžiausio vaikų susidomėjimo sulaukė pati ragana Vinė, kuri į patamsio skaitymus atvyko su savo juoduoju katinu Vilburiu ir šluota. Vinė vis mosavo stebuklingąja burtų lazdele ir keitė katino bei namo spalvas kaip panorėjusi.

Vinė dalyvavo ir kitoje svarbioje šio renginio dalyje. Ji padėjo įteikti dovanas regioninio kompiuterinių piešinių konkurso nugalėtojams ir dalyviams. Konkursas „Varlės šoka žaliąjį šokį“ buvo skirtas poeto Stasio Jonausko eilėraščių vaikams populiarinimui. 1-2 klasių mokinių grupėje nugalėtoju tapo Gabrielius Rudys, antroji vieta atiteko Neilai Mineikytei, o trečioji Paulinai Taurinskaitei. Konkurse dalyvavo dar 7 nugalėtojų klasiokai, kurie taip pat neliko be dovanų. Asmeninis savų susikurtas ženkliukas buvo šauni staigmena visiems renginėlio dalyviams.

Projektas „Vaikų biblioartelė Skuode“ tęsiasi. Jį finansuoja Lietuvos kultūros taryba, remia labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“.