home Skuodo rajono savivaldybės
R. Granausko viešoji biblioteka

Stovyklautojų dienos vasaros skaitykloje

Informacija atnaujinta 2021-07-23 08:21

Liepos 21-22 dienomis Skuodo miesto parke, Vasaros skaitykloje vyko edukaciniai užsiėmimai ir įvairios veiklos su sportiška išmaniąja dienine stovykla, kurios vadovė ir iniciatorė mokytoja Lina Diktanaitė.
Nemažas būrys vaikų pirmąją užsiėmimų dieną buvo pakviesti trumpam pabūti aktoriais ir pagal knygą „Geriausi draugai“ (aut. L. Sarah ir B. Davies) suvaidinti knygos siužetą. Mums pavyko! Stovyklautojai buvo šaunūs artistai, tad, galima sakyti, spektaklis nepaliko abejingų, norėjosi istoriją tęsti ir sukurti tolesnį pasakojimą. Geriausiais draugais būti ir žaisti kartu vaikams labai patiko. Kiek vėliau perėjome prie kitų veiklų, kurių metu reikėjo ir pamąstyti, ir atsipalaiduoti buvo galima.
Kita susitikimo diena buvo taip pat kupina įspūdžių ir smalsumo. Šį kartą vaikams paruošėme išmanias edukacines veiklas: 3D piešimą, asmeninio ženkliuko gamybą ir anglų kalbos užsiėmimus. Tad stovyklautojai ne tik padirbėjo, bet ir sužinojo kaip veikia 3D pieštukas, kokios jo panaudojimo galimybės, pamatė ženkliukų gaminimo procesą, svarbiausia, jie patys buvo viso proceso dalyviai.