home Skuodo rajono savivaldybės
R. Granausko viešoji biblioteka

SUSITIKIMAS SU NUOSTABIĄJA SIGUTE ACH

Informacija atnaujinta 2023-05-04 17:03

Gegužės 4 d. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešojoje bibliotekoje svečiavosi ir su Skuodo Bartuvos progimnazijos mokiniais susitiko projekto ,,Metai su knyga“ vaikų ambasadorė – dailininkė, knygų iliustratorė, rašytoja Sigutė Ach.
Susitikimo metu rašytoja kalbėjo apie nuobodulį, kaip skaitydami knygas mes treniruojamės, kuo skiriasi fantazija nuo vaizduotės. Jaunieji klausytojai aktyviai dalyvavo diskusijoje ir pasidalino savo mintimis, kas yra skaitymas.
Taip pat, rašytoja pristatė Kate Di Camillo knygą „Nepaprasta Edvardo Tiuleino kelionė“, joje pasakojama apie porcelianinį zuikį, kuris pats sau labai svarbus.
Po šilto ir malonaus susitikimo su vaikais, Sigutė Ach apsilankė Pasakų kambaryje, kuriame ant interaktyvių grindų nupiešė savo visiems atpažįstamą sparnuotąją karvutę.
Naujoji bibliotekų iniciatyva kviečia skaityti visus metus ir atrasti naujus autorius, žanrus ir net naujas knygų formas. „Metų su knyga“ tikslas – skatinti kūrybiškumą, bendruomeniškumą, saviraišką ir skaitymo kultūrą. Projektas po savo sparnu subūrė net tris skaitymo ambasadorius: vaikų skaitymo ambasadore tapo dailininkė Sigutė Ach, paauglių – rašytoja Ilona Ežerinytė, suaugusiųjų – dainininkė, aktorė, rašytoja Jurga Šeduikytė. Kiekvienas ambasadorius, bendradarbiaudamas su bibliotekų ir literatūros specialistais, išrinks sezono knygas ir surengs 18 susitikimų su skaitytojais skirtinguose Lietuvos kampeliuose.
❗️El. puslapyje www.niekorimto.lt įvedus kodą – SIGUTEACH, Kate DiCamillo knygą „Nepaprasta Edvardo Tiuleino kelionė“ galima įsigyti su nuolaida. ❗️