home Skuodo rajono savivaldybės
R. Granausko viešoji biblioteka
Kūrybos konkursas

Respublikinio eilėraščių konkurso „Gyvenimas trumpas, o laikas ir erdvė – amžini“ užbaigtuvės – nugalėtojų apdovanojimo šventė.

2023 Lapkričio 18 d. 15:00 - 17:00 Dariaus ir Girėno g. 25B, Skuodas

Informacija atnaujinta 2023-11-06 16:51

*photo*

Skuodo literatų klubo „Nojus“ tikslas – Lietuvoje garsinti Skuodo rajoną ir didinti jo patrauklumą. Tai „nojiečiai“ daro ne tik respublikiniuose renginiuose (kur dažnai atstovauja ne tik Skuodo rajonui, bet ir visai Žemaitijai) skaitydami savo kūrybą, bet ir parengtais bei vykdomais projektais.

Šiemet Skuodo literatų klubo parengtas bei Savivaldybės administracijos dalinai finansuojamas projektas „Skuodas – tai Stasys Jonauskas“ skirtas mūsų miesto pirmojo paminėjimo rašytiniuose šaltiniuose 770 metų jubiliejui ir šviesaus atminimo poeto (devynių prestižinių premijų laureato, Skuodo garbės piliečio) Stasio Jonausko 75-osioms gimimo metinėms. Projekto esmė – surengti Skuodo rajone tai, ko dar niekada nebuvo, t. y. respublikinį eilėraščių konkursą. Jo pavadinimui „Gyvenimas trumpas, o laikas ir erdvė – amžini“ pasirinkta S. Jonausko eilėraščio eilutė. Ir tikslas per skuodiškio poeto kūrybą šalyje garsinti Skuodo vardą pasiektas: konkurse dalyvavo net 74 autoriai (ir pripažinti kūrėjai, ir kuriantys moksleiviai) iš 27-ių Lietuvos savivaldybių bei užsienio! Ar begali būti Skuodui geresnė reklama?!. Tuo labiau, jog pageidaujantys konkurso dalyviai lapkričio 18 d. 13 val. turės galimybę dalyvauti ekskursijoje po Skuodo miestą su licencijuotu gidu.

Renginyje kviečiami dalyvauti ne tik minėto konkurso dalyviai ar tiesiog mėgstantys poeziją, bet ir tie, kuriems svarbu, kad geroji žinia apie Skuodą sklistų toli bei plačiai.