home Skuodo rajono savivaldybės
R. Granausko viešoji biblioteka

Akcija bibliotekoje „Nupink maskuojančių tinklų Ukrainos gynėjams“

Informacija atnaujinta 2022-04-11 12:35

Buvome sulaukę pagalbos prašymo iš mūsų bibliotekos partnerės – vaikų bibliotekos Lvovo regione, Ukrainoje. Prašymas – nupinti maskuojančių tinklų Ukrainos gynėjams, ukrainiečių karinei technikai maskuoti. Paprašėme rajono gyventojų paaukoti medžiagų ir tinklo bei padėti pinti tinklus. Darbas nuo pat pirmos dienos pajudėjo – siūlymai, patarimai, pagalba. Džiugu, kad atsiliepė nemažai žmonių ir įstaigų – nešė į biblioteką reikiamas medžiagas, tinklą, prisidėjo pinant. Biblioteka tapo lyg tinklo pynimo cechas – pynė bibliotekininkai, skaitytojai, mokiniai. 

Dėkojame prisidėjusiems pinant kamufliažinius tinklus: Ylakių globos namų bendruomenei, Vaikų dienos veiklos skyriui, Skuodo Bartuvos trečiokams ir jų mokytojai Daivai Jonušienei, septintokams ir jų mokytojai Staselei Odinienei, šeštokams, Mosėdžio gimnazijos bendruomenei ir daug prisidėjusiai mokytojai Linai Sėlenienei  bei eilei bibliotekos bičiulių. 

Nupinti tinklai jau iškeliavo į Ukrainą. 

Akcija suvienijo Skuodo bendruomenę. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos darbuotojai drauge su savo skaitytojais yra  mintimis, žodžiais ir veiksmais kartu su Ukrainos tauta.