home Skuodo rajono savivaldybės
R. Granausko viešoji biblioteka

Kalėdinis šachmatų turnyras R. Granausko taurei laimėti 2023

Informacija atnaujinta 2023-12-18 10:01

Gruodžio 12 dieną, Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešojoje bibliotekoje vyko tradicinis Kalėdinis šachmatų turnyras R. Granausko taurei laimėti, kuriame dalyvavo 19 dalyvių. Varžėsi  šachmatų žaidėjai vyrų ir moterų kategorijose, o šaškių – mišrioje. 

Šį turnyrą bibliotekai padėjo surengti Skuodo rajono savivaldybės administracijos kūno kultūros ir sporto centras. 

Kalėdinio šachmatų turnyro vyrų kategorijoje prizininkais tapo: Zigmas Janušauskas - pirmosios vietos nugalėtojas, antroji vieta teko Donatui Valbasui, trečioji – Rimvydui Skališiui. Džiaugiamės, kad turnyre moterų kategorijoje varžėsi trys dalyvės. Nugalėjo Danutė Virkšienė, antra buvo Gabrielė Paukštė, o trečioji vieta atiteko Daivai Pušinskaitei.  

Šaškiu turnyrą geriausiai sužaidė Juozas Mockus, antra vieta – Egidijai Paukštei, o trečioje vietoje liko Remigijus Girdvainis. Nugalėtojams buvo įteiktos taurės, o prizininkams – medaliai. Taip pat visi prizininkai gavo bibliotekos prizus. 

Nuoširdžiai dėkojame Donatui Valbasui už teisėjavimą Kalėdinio šachmatų turnyro metu, Virginijui Valančiui, Linui Mitkui ir Skuodo rajono savivaldybės administracijos kūno kultūros ir sporto centrui už pagalbą organizuojant šį turnyrą bei įsteigiant taures ir medalius. Taip pat dėkojame visiems dalyviams galėjusiems sudalyvauti.