home Skuodo rajono savivaldybės
R. Granausko viešoji biblioteka

Kalėdinis šachmatų turnyras R. Granausko taurei laimėti

Informacija atnaujinta 2022-12-15 15:17

          Gruodžio 14 dieną, Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos naujajame pastate vyko tradicinis Kalėdinis šachmatų turnyras R. Granausko taurei laimėti, kuris kartu su Skuodo rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto centru organizuojamas jau septintą kartą. Jame dalyvavo vienuolika įvairaus amžiaus šachmatininkų. Žaidėjai varžėsi vyrų ir moterų kategorijose. Turnyro metu vyko įtemptos kovos — vyrų kategorijoje teko net du kartus peržaisti finalininkams, kol paaiškėjo nugalėtojas. Moterų kategorijoje pirmą vietą laimėjo Stanislava Semionova, antroji vieta atiteko Sigitai Stankūnienei, o trečioji – Silvijai Puškorienei. O vyrų kategorijoje turnyro nugalėtoju tapo Donatas Valbasas, antra vieta atiteko Rimvydui Skališiui, o trečia – Pauliui Jonušui.

Nugalėtojai vyrų ir moterų kategorijose apdovanoti taurėmis, o kiti prizininkai medaliais, diplomais ir dovanomis. Visiems varžybų dalyviams įteikti padėkos raštai.

Nuoširdžiai dėkojame Skuodo rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto centro direktoriaus pavaduotojui Linui Mitkui už pagalbą organizuojant šį turnyrą.