home Skuodo rajono savivaldybės
R. Granausko viešoji biblioteka

Kūrybos erdvė - saviraiškai ir laisvalaikio praleidimui

Informacija atnaujinta 2023-03-10 14:38

Biblioteka šiais laikais ne vien tik knygos – tai ir bendravimas, geros emocijos, mokymasis. Tuo įsitikina visi, kas užsuka į Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekoje esančią Kūrybos erdvę, ir ten kiekvieną antradienį veikiančias kūrybines dirbtuves „Kamanės“,  kuriose laukiami visi norintys nerti į kūrybą ir saviraišką be griežtų rėmų ir prasmingai bei įdomiai praleisti laiką. Kūrybinėje erdvėje visus pasitinka vyresnioji bibliotekininkė Silvija Puškorienė. 

Naujojo bibliotekos pastato atidarymo proga šios erdvės galimybes išbandė lenkimiškės moterys, dalyvaudamos miks media užsiėmime, taip pat buvo išbandyta ir skrebinimo technologija.  

Skuodo meno mokyklos mokiniams užsukusiems į kūrybinę erdvę kartu  su dailės mokytoja metodininke Jolanta Mileriene buvo surengtas žvakių liejimo užsiėmimas. 

Kovo 8-osios proga Kūrybos erdvėje svečiavosi Šauklių moterų klubo narės ir susipažino su makramė (pynimo iš virvių) technika. Naujojo bibliotekos pastato atidarymo Kūrybinių dirbtuvių pristatymą užbaigė vitražinio piešimo užsiėmimu, kuriame dalyvavo ištikimiausios kūrybinių dirbtuvių „Kamanės“ dalyvės.