home Skuodo rajono savivaldybės
R. Granausko viešoji biblioteka

Paskelbti konkurso „Atsakingas skaitytojas“ pirmo etapo laimėtojai ir rezultatai

Informacija atnaujinta 2022-09-22 15:59

Jau aštuntus metus iš eilės vyksta aplinkosauginis projektas „Atsakingas skaitytojas“, kurį įgyvendina Elektronikos platintojų asociacija (EPA) drauge su Lietuvos savivaldybių bibliotekų asociacija ir Lietuvos bibliotekininkų draugija.

Pirmajame konkurso etape, kuris vyko balandžio – liepos mėnesiais, dalyvavo 67 šalies bibliotekos, o visos jos surinko 36 793 kg elektros ir elektronikos įrangos (EEĮ) bei baterijų atliekų. Plačiau apie konkursą skaitykite: https://www.epa.lt/konkursas-atsakingas-skaitytojas/ 

Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešoji biblioteka surinko 2139 kg elektronikos atliekų ir pelnė 100 eurų dovanų čekį.

Dėkojame visiems prisidėjusiems prie aplinkos saugojimo, atsakingo elektronikos ir baterijų atliekų šalinimo.

 Prasidėjus antram etapui vėl kviečiame ir raginame rūšiuoti ir  rinkti baterijų ir elektroninių prietaisų atliekas

Jums tik reikia:

  • Nebenaudojamas baterijas, smulkius elektronikos prietaisus (pvz. elektrinius virdulius, plaukų džiovintuvus ir pan.) atnešti į Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešąją biblioteką arba filialus.
  • Dėl stambios įrangos (pvz. šaldytuvų, televizorių ir kt.) išvežimo iš Jūsų namų kreiptis telefonu 8 440 733 01 arba registruotis el. paštu alina.narmontiene@svb.lt.