home Skuodo rajono savivaldybės
R. Granausko viešoji biblioteka

Skaitytojų klubas atsisveikina su senosiomis bibliotekos patalpomis

Informacija atnaujinta 2022-11-24 14:25

Lapkričio 23 d. Skuodo rajono savivaldybės T. Granausko viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriuje vyko Skaitytojų klubo susitikimas „Knygų skaitymas gydo sielą“.

Klubo susitikimas vyko dar senosiose bibliotekos patalpose, prieš prasidedant knygų kraustymui į naują bibliotekos pastatą. Prisiminti vykę susitikimai su autoriais, įdomiais žmonėmis. Visur dar išlikusi ta paslaptinga ir įdomi aura, kuri įtraukdavo čia atėjusius lankytojus. Dar menami R. Granausko, D. Paulauskaitės, S. Jonausko  apsilankymai, jų išsakytos mintys.

Su Skaitytojų klubo nariais aptarėme pastaruoju metu skaitytas knygas, išsirinkome knygą, kurią kartu aptarsime kitame susitikime, o ji bus armėnų kilmės rašytojos Narine Abcaryan knyga „Iš dangaus nukrito trys obuoliai“. Tik tai jau bus naujajame bibliotekos pastate, į kurį padėti persikraustyti pareikė norą  ir Skaitytojų klubo nariai.

Šventėms artėjant kiekvienas pajunta daugiau bendruomeniškumo, draugiškumo, gerumo, dosnumo. Kalėdos, rodos, pati šeimyniškiausia šventė metuose, kai norisi susiburti, bendrauti, dalintis ir smagiai leisti laiką. Šis susibūrimas buvo būtent toks ir daug geresnis!