home Skuodo rajono savivaldybės
R. Granausko viešoji biblioteka

Skaitytojų klubo susitikimas „Pavasaris gamtoje ir sieloje“

Informacija atnaujinta 2023-03-10 12:06

Kovo 9 d. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos naujo pastato atidarymui skirtų renginių programą baigėme Skaitytojų klubo susitikimu „Pavasaris gamtoje ir sieloje“. 

Nenumaldomai artėja pavasaris. Pavasarinė nuotaika jau apsigyveno visų širdyse, nors už lango tai nematyti. Susirinkę į susitikimą dalijosi patirtimi, perskaitytomis knygomis, mintimis, žiniomis, džiugia pavasarine nuotaika bei džiaugėsi nauja biblioteka ir joje dirbančiu kolektyvu. 

Buvo pristatytos naujai gautos knygos ir jos bemat buvo išgraibstytos – paimtos skaityti. Taip pat žiūrėtas filmas apie biblioteką, skirtas naujo pastato atidarymui. 

Kitam susitikimui klubo nariai išsirinko armėnų kilmės rašytojos Narine Abgaryan romaną „Iš dangaus nukrito trys obuoliai“, kurį perskaitys iki ateinančio susitikimo ir jį aptars. 

Dvi valandos prabėgo akimirksniu – knygų kvapas konkuravo su pilstomos arbatos aromatu, vyko karštos diskusijos, skambėjo juokas, iš rankų į rankas keliavo knygos – susirinkusieji gyvai aptarinėjo perskaitytas istorijas.