home Skuodo rajono savivaldybės
R. Granausko viešoji biblioteka

Skuode klausytasi ir Slemo

Informacija atnaujinta 2022-08-01 09:55

Liepos 29 d. Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos naujojo pastato vidiniame kiemelyje vyko susitikimas su socialinių mokslų daktaru, knygų vaikams  ir suaugusiems autoriumi Dariumi Rekiu. Buvo pristatyta jo naujausia poezijos knyga „Sūrumas rėžio“. 

Darius Rekis – Akmenės rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas. Jis yra išleidęs poezijos rinktinę „Pasislėpusios saulės šviesoj“ (2011), apysaką jaunimui „Viską susapnuoti dar kartą“ (2014), eilėraščių knygą „Pražydusios klumpės“ (2016), „Kaip kukiai su gruzdžiais kovojo“ (2018), „Sūrumas rėžio“ (2021). 

Darius Rekis – vieniems jau gerai žinomas, o kitiems dar tik naujai atrandamas vardas. Tai kūriniai, kurie nepalieka abejingų, kiekvienoje knygoje galite atrasti kažką naują ir dar neskaitytą. Darius Rekis kasdien užkariauja vis daugiau skaitytojų širdžių.  

Susitikimo metu jis visus sužavėjo ir suintrigavo paskaitęs, ne tik eilėraščių iš naujausios knygos, bet ir slemo pavyzdžių. Slemas – eksperimentinė poezija, improvizuotas eilėraštis, kuriuo tiesiog siekiama išgauti efektą.  

Dalia Zabitienė, autoriaus bičiulė, plačiau papasakojo apie Darių, jo kūrybinę veiklą. Sulaukta daug įvairiausių klausimų, į kuriuos svečias mielai atsakė. 

Autorių su knygos pristatymu pasveikino Skuodo rajono savivaldybės administracijos direktorius Žydrūnas Ramanavičius, Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vedėja Birutė Sruogienė.  

Vakaro metu, dainuojamąją poeziją dovanojo Vaidas Minelga. Greitai prabėgo bendravimo valanda, padėkota visiems už šiltą ir nuoširdų bendravimą, autoriui skaitytas eiles, bendrystę bei skirtą laiką.