home Skuodo rajono savivaldybės
R. Granausko viešoji biblioteka

,,SUDĖKIM Į RAŠTĄ DRAUGYSTĘ IR MEILĘ“

Informacija atnaujinta 2024-06-11 15:31

Birželio 8 d. Skuodo miesto parke prie rožynų jau trečiąjį kartą vyko renginys ,,Sudėkim į raštą draugystę ir meilę“, skirtas paminėti pasaulinę mezgimo viešumoje dieną. Šią dieną mezgantys ar norintys išmokti megzti skatinami ateiti su rankdarbiais į viešas erdves: mokyklas, kiemus, parkus, kavines. Taip siekiama paskatinti žmones daugiau bendrauti gyvai ir leisti laiką prasmingai.

Į šventę atvykusius dalyvius sveikino renginio sumanytoja ir organizatorė Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė Silvija Puškorienė. Renginio vedėjai S. Vainoras ir V. Minelga ne tik kalbino mezgėjus, bet ir kvietė neužsisėdėti ir sudalyvauti įvairiose aktyviose veiklose. Šventinę nuotaiką palaikė Skuodo kultūros centro Barstyčių skyriaus kaimo kapela ,,En par kūna. Visi šventės dalyviai tęsė praeitais metais pradėtą nerti ,,Gero ūpo juostą“, o šiais metais visi draugiškai prisidėjo, pinant ,,Draugystės pynę“. Veiklos netrūko ir mažiesiems šventės dalyviams. Vaikų literatūros skyriaus darbuotojos G. Rubinienė ir D. Pušinskaitė kvietė vaikus pasigaminti ilgaplaukius personažus ir pinti išskirtines apyrankes.

Nuoširdžiai dėkojame šventės rėmėjams: Mažajai bendrijai „Saverika“- „Skouda kvietka“, Antano ir Laurynos Budrių individualiai veiklai „Senamiesčio kebabai“ ir UAB Skuodo turgui.