home Skuodo rajono savivaldybės
R. Granausko viešoji biblioteka

JŪS – TAI ISTORIJA: patarimai, kaip kurti pasitelkiant istoriją

Informacija atnaujinta 2024-03-12 14:20

Autorius: Ruta Sepetys

Jūs – tai istorija: patarimai, kaip kurti pasitelkiant atsiminimus (originalus pavadinimas: You: The Story. A Writer's Guide to Craft Through Memory)/ Ruta Sepetys. – Vilnius : Alma littera, 2023. – 250, [1] p.. – ISBN 978-609-01-5688-9. – UDK 821.111(73)(092). Vertėjas: Asta Tobulevičienė.
Saugojimo vieta: Skaitytojų aptarnavimo skyrius.
Skirta kuriančiam jaunimui nuo 14 metų ir suaugusiesiems.
Gyvenimas – tai kintanti istorija. Kiekvieną dieną jūs savo istoriją papildote, permąstote, pažvelgiate į ją kitu kampu. Diena yra istorija. Metai yra istorija. Gyvenimas yra istorija.
JŪS ESATE ISTORIJA.
The New York Times bestselerių autorė Ruta Sepetys garsėja kuriamais ryškiais veikėjais ir šiurpinančiais siužetais. Parašiusi penkis apdovanojimų pelniusius istorinius romanus ir praleidusi nesuskaičiuojamą daugybę valandų skrupulingiems tyrimams, ji gali patvirtinti, kad stipraus kūrinio paslaptis slypi jūsų gyvenimo patirtyje.
„Jūs – tai istorija. Patarimai, kaip kurti pasitelkiant atsiminimus“ – vertinga patarimų knyga rašytojo karjeros siekiantiems žmonėms, drąsinanti pažvelgti į savo vidų ir iš giliai iškasti atsiminimus, atrasti juose autentiškus balsus ir įtikinamas detales, laukiančias, kol bus perkeltos ant popieriaus lapo. Meistriškai įausdama į kūrinį juokingas ir nuoširdžias savo gyvenimo istorijas, iliustruojančias rašymo meno aspektus (siužetą, veikėjų kūrimą, dialogą ir kt.), Ruta Sepetys įkvepia skaitytojus ir pateikia pluoštą rašymo bei tiriamojo darbo užduočių.