home Skuodo rajono savivaldybės
R. Granausko viešoji biblioteka

Karaliai myli kitaip

Informacija atnaujinta 2024-02-20 14:56

Autorius: Joana Maks

Karaliai myli kitaip : [romanas] / Joana Maks. – Vilnius : Svajonių knygos, 2023. – 415, [1] p.. – ISBN 978-609-03-0868-4. – UDK 821.172-31.

Saugojimo vieta: Skaitytojų aptarnavimo skyrius, Didžiųjų Rūšupių filialas, Aleksandrijos filialas.

Princas Edvardas įsimyli Adelę, dėl jo galvą pametusią geriausio draugo nuotaką. Jos tėvas despotiškasis karalius Albrechtas nekenčia princo.

Albrechto sūnus Rikardas dega vieninteliu noru – kad atšiaurus tėvas įtrauktų jį į karūnos paveldėtojų sąrašą. Tėvas sutinka tai padaryti, jeigu intrigomis garsėjantis sūnus jo mirtino priešo Lyros karaliaus dukrą Lyją supirš su Edvardu. Netikėtai Rikardas supranta, kad pats geidžia karalaitės.

Gražuolė Lyja atstumia visus jaunikius, kurių siūloma kariuomenė ar turtai padėtų laimėti ilgamečius karus. Ji tiki pranašyste, jog pati yra Lyros gelbėtoja, o jai padės Žaibo Žmogus, už kurio ir ištekės. Tačiau kas yra Žaibo Žmogus? Tiksliau tariant, kuris iš jų yra tikrasis?

Herojai nuolat priversti rinktis, paklusti šaltam protui ir pareigai ar visgi klausyti širdies. Juk jeigu karaliai negali tuoktis iš meilės, ką jie apskritai gali?