home Skuodo rajono savivaldybės
R. Granausko viešoji biblioteka

Meilė sau. Praktinis vadovas moterims

Informacija atnaujinta 2024-03-12 15:46

Autorius: Megan Logan

Meilė sau: praktinis vadovas moterims: paleisk nepasitikėjimą savimi, ugdykis atjautą sau, priimk save tokią, kokia esi (originalus pavadinimas: Self-Love Workbook for Women: Release Self-Doubt, Build Self-Compassion, and Embrace Who You Are)/ Megan Logan. – Vilnius [i.e. Klaipėda] : Liūtai ne avys, 2023. – 163, [1] p. : iliustr., portr.. – (Liūtėms). – ISBN 978-609-8254-85-3. – UDK 159.922.1-055.2. Vertėjas: Irmina Pryvalova.

Saugojimo vieta: Skaitytojų aptarnavimo skyrius.

Paleisk nepasitikėjimą savimi, ugdykis atjautą sau, priimk save tokią, kokia esi!

Pasaulyje, pilname asmeninių ir profesinių iššūkių, ne visuomet lengva mylėti ir atjausti save. Tačiau „Meilė sau. Praktinis vadovas moterims" padės žengti pirmąjį paprastą žingsnį. Ši knyga kupina susimąstyti skatinančių idėjų ir padrąsinimo visoms, kurios siekia išsiugdyti pasitikėjimą savimi bei savigarbą – savybes, reikalingas kasdien susiremiant su gyvenimo išbandymais.

Kad ir ko siekiate – pamilti savo kūną, atsisveikinti su nesveikais santykiais ar tiesiog priimti save tokią, kokia esate, – ši knyga suteiks jums naudingų įrankių ir praktinių įgūdžių, skatinančių pagerinti santykį su savimi.

Knygoje „Meilė sau. Praktinis vadovas moterims" rasite veiksmingą dviejų dalių metodą, kurį taikydamos sužinosite, kas iš tikrųjų yra meilė sau ir kodėl ji tokia svarbi. Taip pat išsiaiškinsite, kaip paleisti nepasitikėjimą savimi, lavinti atjautą sau bei kurti prasmingą ir tikslų kupiną gyvenimą.

Semkitės įkvėpimo iš žymių žmonių citatų, afirmacijų, veiksmingų pratimų ir įžvalgių pasiūlymų, pagrįstų pozityviąja psichologija, atidumu ir kitais meilės sau lavinimo būdais.

Jei išgyvenate sunkų laikotarpį arba tiesiog norite gyvenimą praturtinti meilės sau kupinomis veiklomis, ši praktinė knyga padės atsiskleisti jūsų potencialui, taip pat ugdyti ir puoselėti savo asmenybę.