home Skuodo rajono savivaldybės
R. Granausko viešoji biblioteka

Rask savo žmogų vitaminą: mokslu pagrįstas imuninės sistemos stiprinimas be piliulių

Informacija atnaujinta 2023-12-13 14:15

Autorius: Marian Rojas Estape

Rask savo žmogų vitaminą (Originalus pavadinimas: Encuentra tu persona vitamina) / Marian Rojas Estapé. – Kaunas : Obuolys [i.e. Lectio divina], [2023]. – 318, [1] p. : iliustr.. – ISBN 978-609-484-573-4. – UDK 159.923
Saugojimo vieta: Skaitytojų aptarnavimo skyrius.
Raskite savo žmones-vitaminus – tuos, kurie išryškina geriausias jūsų savybes, įkvepia, palaiko ir taip stiprina Jūsų imuninę sistemą! Daktarė Marian Rojas Estapé padės Jums atrasti laimės formulę (arba, tiksliau, žmogų-vitaminą!).
Kodėl kiekvieno iš mūsų aplinkoje yra žmonių, šalia kurių jaučiamės nepatogiai ir net kenčiame, ir kitokių – suteikiančių pasitikėjimo ir jau vien savo buvimu guodžiančių.
Kodėl yra žmonių, kurie linkę nuolat užmegzti sudėtingus ir skausmingus santykius.
Ar mes mylime taip, kaip esame mylimi?
Ar už pasitikėjimo, prisirišimo ir meilės slypi kokia nors chemija?
Kaip teisingai pasirinkti partnerį?
Esame sukurti gyventi šeimoje ir visuomenėje, palaikyti vieni kitus ir mylėti vienas kitą. Žmogaus laimė labai priklauso nuo gebėjimo palaikyti gerus santykius su supančiais žmonėmis. Šiandien daugelis iš mūsų nešiojamės emocines žaizdas, kurios trukdo sveikam santykiui su aplinka.
Raskite savo vitaminų asmenį, kuris padės suprasti ryšį su tėvais, vaikais, partneriu, draugais ir bendradarbiais, o jūs suprasite savo emocinę istoriją. Nes kai supranti save, pajunti palengvėjimą.