home Skuodo rajono savivaldybės
R. Granausko viešoji biblioteka

Pelytės Sofijos nuotykiai 1. Naujas draugas

Informacija atnaujinta 2021-12-20 09:23

Autorius: Poppy Green

Į Sidabro Ežero mišką atėjo pavasaris! Medžiai skleidžia pumpurus, o oras kvepia sausmedžiais.
Pelytė Sofija nekantrauja grįžti į mokyklą po ilgos žiemos pertraukos. Tačiau ji ir jos draugai nustemba sužinoję, kad naujasis klasės draugas yra... gyvatė! Gyvūnai apie gyvates yra girdėję daug baisių istorijų. Ar Sofija įveiks savo baimes ir susidraugaus su naujoku Ovenu? O gal gandai vis dėlto tikri?
Miela, pamokoma ir gausiai iliustruota knygelė „Pelytės Sofijos nuotykiai“ parašyta lengvai ir puikiai tinka pradedantiesiems skaitytojams.
„Pelytės Sofijos nuotykiai. Naujas draugas“:
moko nesivadovauti išankstinėmis nuostatomis apie kitus;
akcentuoja, kad svarbiausia ne išorė, o tai, koks tavo vidus;
meniškos iliustracijos ugdo estetinį skonį;
nesudėtinga kalba parašyta knyga tinka pradedantiesiems skaityti.
Popi Grin – gali kalbėtis su gyvūnais! Deja, jie niekada neatsako. Todėl ji pradėjo rašyti įsivaizduodama, ką gyvūnai galėtų sakyti ir daryti žmonėms nematant. Popi gyvena miško pakraštyje Konektikuto valstijoje, JAV, o jos kiemas dažnai tampa žaidimų aikštele įvairiems laukiniams gyvūnams: paukščiams, triušiams, voverėms, pelėnams, skunkams, elniams ir net laukiniams kalakutams.
Dženifer A. Bel yra iliustratorė, kurios darbų galima rasti sveikinimo atvirukuose, žurnaluose ir daugybėje knygų vaikams. Ji gyvena Mineapolyje, Minesotos valstijoje, kartu su vyru, sūnumi ir kaprizinga kate.

Rekomenduojama vaikams nuo 5 metų.