home Skuodo rajono savivaldybės
R. Granausko viešoji biblioteka

Tuk tuk širdis. Viskas apie svarbiausią mūsų organą

Informacija atnaujinta 2022-02-22 09:51

Autorius: Johannes Hinrich von Borstel

Tuk tuk, širdis : viskas apie svarbiausią mūsų organą (Originalus pavadinimas: Herzrasen kann man nicht mähen) / Johannes Hinrich von Borstel. – Vilnius : Briedis, 2018. – 301, [1] p. : iliustr. (Sveikatos enciklopedija). Vertėjas: Asta Dvilaitienė,– ISBN 978-9955-26-639-6

Saugojimo vieta: Skaitytojų aptarnavimo skyrius; Didžiųjų Rūšupių filialas, Daukšių filialas; Šačių filialas; Pašilės filialas; Mosėdžio filialas; Lenkimų filialas; Barstyčių filialas; Ylakių filialas; Aleksandrijos filialas; Šauklių filialas; Šliktinės filialas; Kaukolikų filialas; Vižančių filialas.

Kuo mūsų kraujotakos sistema panaši į greitkelį? Kas nutinka širdžiai, kai rūkstame kaip kaminai, vartojame alkoholį ar tampame nuolatiniais greitojo maisto užkandinių klientais? Kaip drugeliai pilve ir sportas miegamajame veikia mūsų širdį?
Vokiečių kardiologas, paramedikas Johannesas von Borstelis šioje knygoje pagarbiai, šmaikščiai ir su meile pasakoja apie vieną svarbiausių mūsų organų – širdį. Jis pateikia realių situacijų iš savo praktikos, rašo apie širdies sandarą ir veiklą, paaiškina, kas šį organą silpnina, kaip jį veikia įvairios ligos, kodėl padidėja kraujospūdis ir kada širdis plaka sveiku ritmu. Charizmatiškasis autorius dalijasi įžvalgomis ir patarimais, kaip sveikai maitinantis sustiprinti širdį bei paprastais būdais išvengti širdies ligų ir džiaugtis ilgu gyvenimu.